soiree

페이지 정보

profile_image
작성자청담동칠공주 조회 9회 작성일 2021-10-23 06:00:42 댓글 0

본문

Soiree

Provided to YouTube by Universal Music Group

Soiree · Bill Evans

From Left To Right

℗ 1970 UMG Recordings, Inc.

Released on: 1971-02-01

Producer: Helen Keane
Associated Performer, Recording Arranger, Conductor: Michael Leonard
Associated Performer, Piano: Bill Evans
Associated Performer, Double Bass: Eddie Gomez
Associated Performer, Drums: Marty Morell
Associated Performer, Guitar: Sam Brown
Composer: Earl Zindars
Arranger, Work Arranger: Michael Leonard

Auto-generated by YouTube.

Soirée, Nata e Ledri Vules me rrefime & performanca si asnjehere me pare

Autore \u0026 Moderatore: Jonida Shehu
Të ftuar: Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Genc Salihu
Performanca: Ask 4 Entertainment
Këngëtarë: Rea Nuhu \u0026 Simpatiko Band

"Soirée" është një program nën autorësinë dhe moderimin e Jonida Shehu, ku bëhen bashkë personazhe të ndryshëm për të përjetuar një mbrëmje të clirët, pa doreza dhe klishe, një mbrëmje ku nëpërmjet muzikës dhe një gote vere zbërthehen shumë situata, personazhe dhe tema diskutimi. Personazhe të fushave të ndryshme vijnë çdo të shtune mbrëma në një rrëfim të sinqertë para një gote vere natën vonë shoqëruar me muzikë të mirë.

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: http://abcnews.al/
Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al/
Instagram: https://instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:https://www.youtube.com/user/abcalbanian

#abcnews#abcnewsalbania#Soirée
1 Komb 1 Gjak : me pelqen idea e emisionit, shum intim dhe nxjerr pj me te bukura te te ftuarve. Ledri superrrr
Blinera Murati : Ledri Vula eshte nje artist i madh , dhe nje njeri me kembe ne tok , lum nana e lum Sara e lum Poem blu qe e kan ne jeten e tyre .
AAJ Sulol : Respekte Ledrit , artist me vlera te larta, djale i zgjuar dhe shume pozitiv, realist. Te rinj te tille i nevojiten shoqerise shqipetare.
Nurten Se : Ledri me zerin shum te bukur dhe karakteristikUrime Ledri shendet e gjitha te mirat me plot suksese ❤
Silvana Albrahimi : Ky esht fantastic si njeri edhe si artist

Lasica a Satinský: Soirée (1968)

SOIRÉE, 1968 (Stretnutie s obecenstvom)
záznam predstavenia Divadla na korze
účinkujú: M. Lasica, J. Satinský, Z. Kolínska
AVENALEK : ...teší nás, že ste neozbrojení a po skončení predstavenia odídete domov a nezostanete u nás na neurčito :)
Patrícia Hricáková : Krasna spomienka na oboch panov… Odpocivajte v pokoji p. Lasica
Lukáš Palúch : Hore bude veselo. Po 20 rokoch zas spolu.
habadej2 : proste a jednoducho: skvost!
Water Silent : To je strašne divné keď Satinský nemal fúzy

... 

#soiree

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

전체 3,839건 1 페이지
게시물 검색
Copyright © www.artshankook.net. All rights reserved.  Contact : help@oxmail.xyz